MRJ-FL-20Q סוג סגור סיבי לייזר סימון מכונת
שלח החקירה
הצגת המוצר
מאפייני המערכת:
שולחן העבודה מצויד בפלטפורמת הפעלה, אשר נעשה שימוש נרחב במפעל, סדנה וכו ';
עיצוב סגור לחלוטין, גודל קטן, סימון מהירות גבוהה, דיוק גבוהה מיקום מיצוב;
ללא תחזוקה יומית עבור הלייזר, ואת זמן העבודה הוא עד 100000 שעות;
לא מתכלים, צריכת חשמל נמוכה, חיסכון בעלויות החשמל.
שדה יישום:
פרמטרים לביצועים של מוצרים:
דגם
MRJ-FL-20Q
MRJ-FL-30Q
MRJ-FL-50Q
כוח לייזר
20W
30W
50W
אורך גל לייזר
1064 ננומטר
איכות הקורה
M 2 <>
M 2 <>
תדר החזרה
30-80KHz
50-120KHz
סימון השדה
110mmx110mm
110mmx110mm
110mmx110mm
סימון עומק
≤ 1.2 מ"מ
≤ 1.5 מ"מ
≤2.0 מ"מ
סימון מהירות הקו
≤ 14000mm / s
≤ 14000mm / s
≤ 14000mm / s
רוחב קו מינימלי
10um
10um
תו מינימלי
0.15 מ"מ
0.15 מ"מ
חזרות דיוק
צריכת חשמל
≤ 600w
≤ 800w
≤1000w
זמן ללא תחזוקה
100000hours
100000hours
כוח קלט
שלב יחיד 110VAC / 220VAC / 50-60Hz