MRJ-FL-20C מכונת סימון לייזר סיבים ניידת
video
● ארון מיוחד סיבים אופטיים, כל ייצור עובש, חותם גבוה.
● הפעלה עוצמתית, פשוטה ונוחה, פורמט תואם תוכנת פוטושופ, Auto-cad, Coreldraw.
● פועל ללא חלקי חילוף מתכלים, אין צורך בתחזוקה, מעולה לעבודה רציפה.
שלח החקירה
הצגת המוצר
laser rust cleaning system
מבוא ציוד
מאפייני המערכת
● המחיר חסכוני וסביר.
● באמצעות מקור לייזר מתקדם (מותג Raycus, JPT או IPG), משך החיים יכול להגיע עד 100000 שעות.
laser cleaning machine rust
פרמטרים של ביצועי מוצר
דֶגֶם
MRJ-FL-20B
MRJ-FL-30B
MRJ-FL-50B
כוח לייזר
20W
30W
50W
אורך גל לייזר
1064 ננומטר
1064 ננומטר
איכות קרן
M2<>
M2<>
תדירות חזרות
20-80KHz
30-80KHz
שדה סימון
סימון עומק
פחות או שווה ל-1.2 מ"מ
פחות או שווה ל-1.5 מ"מ
פחות או שווה ל-2.0 מ"מ
סימון מהירות קו
רוחב קו מינימלי
10 אמ
10 אמ
מינימום אופי
0.15 מ"מ
0.15 מ"מ
דיוק חזרה
צריכת חשמל
פחות או שווה ל-600w
פחות או שווה ל-800w
פחות או שווה ל-1000w
זמן ללא תחזוקה
כוח קלט
חד פאזי 110VAC/220VAC/50-60Hz