שלח החקירה
הצגת המוצר
מאפייני המוצר
● מכונת סימון לייזר סיב MRJ-FL-20R בעלת איכות קרן מעולה וסימון דיוק גבוה;
● שולחן העבודה מצויד בפלטפורמת הפעלה, הנמצאת בשימוש נרחב במפעל, סדנה וכו';
● עיצוב סגור לחלוטין, גודל קטן, סימון במהירות גבוהה, דיוק מיקום חוזר גבוה;
● ללא כל תחזוקה יומית ללייזר, וזמן העבודה הוא עד 100000 שעות;
● ללא חומרים מתכלים, צריכת חשמל נמוכה, חיסכון בעלויות חשמל.
שדה יישום
פרמטרים של ביצועים
דֶגֶם
MRJ-FL-20R
MRJ-FL-30R
MRJ-FL-50R
כוח לייזר
20W
30W
50W
אורך גל לייזר
1064 ננומטר
איכות קרן
M2& lt;1.6
M2& lt;1.6
M2& lt;2.0
תדירות חזרות
20-80KHz
30-80KHz
שדה סימון
סימון עומק
≤1.2 מ"מ
≤1.5 מ"מ
≤2.0 מ"מ
סימון מהירות קו
רוחב קו מינימלי
10 אמ
10 אמ
מינימום אופי
0.15 מ"מ
0.15 מ"מ
דיוק חזרה
צריכת חשמל
≤600w
≤800w
≤1000w
זמן ללא תחזוקה
כוח קלט
חד פאזי 110VAC/220VAC/50-60Hz
שיטת קירור
קירור אוויר
קירור אוויר
מהו סיב לייזר?
עִקָרוֹן
ניתן לחלק את הסיבים לסיבים חד מצבים וסיבים מרובי מצבים.
סיב אופטי במצב יחיד
סיב רב-מצבי
יתרונות
תגיות פופולריות: סוג סגור מכונת סימון לייזר סיבים 20W 30W 50W, תוצרת סין, ספקים סין, יצרנים, מחיר נמוך, לקנות, זול, הנחה